Napędy i szlabany

Wykonamy wszystko od A do Z

Napędy do bram

Brzydka pogoda lub środek nocy to nie zawsze idealna pora na otwarcie bramy wjazdowej lub garażowej. Właśnie dlatego oferujemy Państwu nowoczesne systemy automatyki, dzięki którym można bez problemów wjechać na posesję bez konieczności wychodzenia z samochodu. Napędy do bram wyposażone w bezprzewodowe piloty pozwalają na wyjątkowo komfortowe i bezpieczne otwieranie bram, a dodatkowo oszczędzić swój czas.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie bramy dwuskrzydłowe i przesuwne mogą być wyposażone w systemy automatyki ze zdalnym sterowaniem. Standardowo komplety automatyki są wyposażone w takie elementy jak siłownik, centrala sterująca, piloty dwukanałowe, fotokomórki oraz dla bram przesuwnych - listwę zębatą. Oprócz tego zestaw może obejmować takie elementy jak lampa ostrzegawcza, dodatkowe piloty, anteny poprawiające zasięg radiowy sprzętu czy wyłączniki kluczykowe.

Szlabany

Oferujemy wytrzymałe szlabany wyróżniające się krótkimi czasami otwarcia, które mogą być częścią naszych systemów ogrodzeniowych. Szlabany sprawdzają się najlepiej jako urządzenie kontroli dostępu w miejscach takich jak osiedla mieszkaniowe, hale magazynowe, produkcyjne czy obiekty przemysłowe.

Dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów takich jak pętle indukcyjne szlabany wyróżniają się wyższą funkcjonalnością oraz bezpieczną pracą. Siłowniki elektromagnetyczne z opcją samoblokowania odpowiadają za kontrolę ruchu szlabanu, jego siły i szybkości pracy. Szlabany oferujemy w wersjach ze stali nierdzewnej lub lakierowane proszkowo na kolor wskazany przez klienta.